Alpe d’HuZes met Edwin Schut...

Op 7 juni gaan wij met een team Les Duvets (De Donsjes) van 6 personen waarvan 4 leden (Edwin S...

Meer info >>

Veluwekrachttoer, zaterdag 14 ...

Op zaterdag 14 en zondag 15 April 2018 organiseren wij weer de Veluwe Krachttoer met de afstand...

Meer info >>

2e Paasdag 2018 met de 4e edit...

Het was goed sportweer voor de 26 teams die de uitdaging aangingen voor de Run Bike Swim Voorthuizen...

Meer info >>

archief

Buienradar

Uitslag RBS 2016

 


 

 

 

 

Plaats Team Teamnaam Run Bike Swim Laps Run-time Bike-time Swim-time
1 29 De Snelste Paashazen Rienk Davelaar Arnoud Roeloffs Martin Kaptein 6   4:05  
2 1 Team S Jurre Stammes John Smink Nino Sieling 6   8:05  
3 23 Team SNM Sebastiaan Kuijper Merijn Ellenkamp Nick van Gemert 6 1:00    
4 30 AV Triathlon 1 Roelien de Wolf Bert Wallet Henrieke Prins 5     0:47
5 24 It Giet Oan Arnoud Rozendaal Leo Roeloffs Jasper Wolsing  5     2:30
6 26 LUMULUMUJOWI Lubert Mulder Luuk Mulder Johan Wilbrink 5   7:40  
7 31 AV Triathlon 2 Han Wolsing Angelique Wolsing Floor Weusthof 5   8:10  
8 35 ARA Anko Scholtens Rens Terpstra Andre Maliepaard 5   8:50  
9 15 Het Muldertje Bert de Geyter Bert Mulder Marco van Manen 5   8:55  
10 5 Amigos Aron Treur Mark van Drie Robert van de Kamp 5 1:40    
11 20 De Neven Martijn van Westeneng Steef Klomp Joppe van Steeg 5 4:05    
12 2 De Drie Zussen Hennie Bokhorst Connie van de Stroet Anja Broekhuizen 5 4:40    
13 8 Just for Fun Annemarie van Wolfswinkel Edwin Schut Karel Doest 5 5:50    
14 34 EDA Dineke Bokkers Ad van de Vis Eva Mol 5 6:20    
15 16 De Klaplopers Emiel Daalmeijer Bas Verhoog Chris Evers 4     1:07
16 38 De Brommetjes Hans Brom Eric Brom Yvonne Brom 4     1:37
17 10 SSVS Elianne van Soest Frits de Vries Marieke + Henrike van Soest 4     1:50
18 25 Kok MTB Service Claudia Stormink Leo Kok Jarno van Lagen 4     2:28
19 21 DJS Josette vd. Meulen Daniel vd. Meulen Stephan Schipper 4     3:03
20 7 Team Goorhuis Gert Goorhuis Lars Goorhuis Amanda Goorhuis 4     3:20
21 28 Trio Sportief Erik Terpstra Bastiaan van Hamburg Gert van Effrink 4     3:35
22 12 De Hilgersommen Julia Hilgersom Aad Hilgersom Hugo Hilgersom 4     4:37
23 9 Rossenberg Vigo Peter Rossenberg Ria  4     5:09
24 4 Uf-jes Kevin van Uffelen Evert van Uffelen Agnes van Uffelen 4     5:13
25 37 De Buurtjes Roemer de Rooy Machteld de Rooy Abigail Hofmeijer  4   0:30  
26 3 Kipfit Frank Vorage Hugo Smid Lucas Vorage 4   3:20  
27 22 Veluwse Vrouwen Renners  Elles van den Boogert Francien de Haas Gerda Eling 4   4:25  
28 32 Maatjes Heering Ineke Maatjes Klaas van heeringen Joop Maatjes 4   7:20  
29 6 de Broekhuisjes Miranda Broekhuizen Anja Schimmel Rick Broekhuizen 4   9:30  
30 17 De drie hanen Emile Daalmeijer Haico Kieft Jordy Kieft 4 0:16    
31 11 Team Vaessen Henny Vaessen  Nic & Ilan Vaessen  Yanou Vaessen (+vriendin) 4 1:50    
32 14 Team van Dijk Hans van Dijk Joyce van Dijk Amanda van Dijk 4 2:03    
33 13 Team Horse Powerrr Erwin Demmer Femke van Berkel Marijke Wolting 4 onbekend    
34 19 JWG Jan van de Beek Gerrit van Looijengoed Wessel van der Pijl 4 onbekend    
35 27 Team zonder naam 1 Marcel Schaap Hidde Mulder Jesper Mulder 4 onbekend    
36 33 De Koeman Stefan van Koesveld Rob Man Casper/Lieke 4 onbekend    
37 36 Team Prinsenkamp Emiel  Jorden Justus 4 onbekend