Kootwijks Mooiste 2024...

  Nieuwe routes, Nieuwe naam.    LET OP! ENKEL OP ZATERDAG!  Je kunt...

Meer info >>

MTB & Gravel Oudejaarstocht 20...

      Mountainbike- en Graveltoertochten.   zaterdag 16 en zondag 17 dece...

Meer info >>

Uitslag Gert Morren Bokaal...

Op 21 augustus is er weer om de Gert Morren Bokaal gefiets op de ronde bij Eemland.Deze is gewonnen ...

Meer info >>

archief

Buienradar

Trainingsprogramma voor de racefiets op de maandag- en woensdagavonden in 2023

 

 

 

Dag/datum/tijd Soort Training Wegkapitein A Wegkapitein B Wegkapitein C Wegkapitein D
ma  27-3 18:30 training "Kort ma-rondje" Daniel van der Meulen Annemarie van Wolfswinkel  Willem van de Lagemaat Bert Mulder
wo 29-3 18:30 training "Kort ma-rondje" Jan Kleijer  Jan de Boer Marty van Lagen Gijs Goorhuis
ma 3-4 18:30 training "Kort ma-rondje" Stephan Schipper Wim van Donselaar Remco Ridder Harry Doppenberg
wo 5-4 18:30 training "Radio Kootwijk" Daniel van der Meulen Leo Roeloffs Henny Vaessen Bert Mulder
ma 10-4 18:30 2de Paasdag         
wo 12-4 18:30 klimtraining "Goudsberg" Stephan Schipper Chris Klok Willem van de Lagemaat Gijs Goorhuis
ma 17-4 18:30 intervaltraining Nic Vaessen Annemarie van Wolfswinkel  Saskia Middelburg Harry Doppenberg
wo 19-4 18:30 training "Uddel Kootwijk" Jan Kleijer  Jan de Boer Marty van Lagen Bert Mulder
ma 24-4 18:30 intervaltraining Stephan Schipper Wim van Donselaar Remco Ridder Gijs Goorhuis
wo 26-4 18:30 training "Radio Kootwijk" Daniel van der Meulen Leo Roeloffs Henny Vaessen Harry Doppenberg
ma 1-5 19:00 intervaltraining Richard Evers Chris Klok Saskia Middelburg Bert Mulder
wo 3-5 19:00  "Aardhuisweg Hoog-Soeren" Jan Kleijer  Annemarie van Wolfswinkel  Henny Vaessen Gijs Goorhuis
ma 8-5 19:00 intervaltraining Daniel van der Meulen Jan de Boer Marty van Lagen Harry Doppenberg
wo 10-5 19:00* Tijdrit 1 - klim - Assel * om 18:30 uur vertrek vanaf het Bunckmanplein    
ma 15-5 19:00 intervaltraining Jan Kleijer  Wim van Donselaar Remco Ridder Bert Mulder
wo 17-5 19:00 training "Gortel" Stephan Schipper Leo Roeloffs Henny Vaessen Gijs Goorhuis
ma 22-5 19:00 intervaltraining Nic Vaessen Chris Klok Saskia Middelburg Harry Doppenberg
wo 24-5 19:00  "Hoog-Buurlo Cantharel" Richard Evers Annemarie van Wolfswinkel  Willem van de Lagemaat Bert Mulder
ma 29-5 19:00 2e Pinksterdag        
wo 31-5 19:00* Tijdrit 2 - 10km - Uddel * om 18:30 uur vertrek vanaf het Bunckmanplein    
ma 5-6 19:00 intervaltraining Daniel van der Meulen Jan de Boer Marty van Lagen Gijs Goorhuis
wo 7-6 19:00 training "Kop van Deelen" Jan Kleijer  Leo Roeloffs Henny Vaessen Harry Doppenberg
ma 12-6 19:00 intervaltraining Nic Vaessen Wim van Donselaar Remco Ridder Bert Mulder
wo 14-6 19:00 training "Gortel" Stephan Schipper Chris Klok Willem van de Lagemaat Gijs Goorhuis
ma 19-6 19:00 intervaltraining Richard Evers Annemarie van Wolfswinkel  Saskia Middelburg Harry Doppenberg
wo 21-6 19:00* Tijdrit 3 - 19km - Uddel * om 18:30 uur vertrek vanaf het Bunckmanplein      
ma 26-6 19:00 intervaltraining Daniel van der Meulen Jan de Boer Marty van Lagen Bert Mulder
wo 28-6 19:00  "Hoog-Buurlo Cantharel" Jan Kleijer  Leo Roeloffs Henny Vaessen Gijs Goorhuis
ma 3-7 19:00 training "Kop van Deelen" Nic Vaessen Wim van Donselaar Remco Ridder Harry Doppenberg
wo 5-7 19:00 training "Kop van Deelen" Stephan Schipper Chris Klok Willem van de Lagemaat Bert Mulder
ma 10-7 19:00 training "Kop van Deelen" Richard Evers Annemarie van Wolfswinkel  Saskia Middelburg Gijs Goorhuis
wo 12-7 19:00 training "Gortel" Daniel van der Meulen Jan de Boer Marty van Lagen Harry Doppenberg
ma 17-7 19:00 training "Kop van Deelen" Nic Vaessen Leo Roeloffs Remco Ridder Bert Mulder
wo 19-7 19:00  "Hoog-Buurlo Cantharel" Jan Kleijer  Chris Klok Henny Vaessen Gijs Goorhuis
ma 24-7 19:00 intervaltraining Stephan Schipper Wim van Donselaar Saskia Middelburg Harry Doppenberg
wo 26-7 19:00 training "Kop van Deelen" Richard Evers Annemarie van Wolfswinkel  Willem van de Lagemaat Bert Mulder
ma 31-7 19:00 intervaltraining Daniel van der Meulen Jan de Boer Marty van Lagen Gijs Goorhuis
wo 2-8 19:00 ploegentraining (Kerkje Uddel) Stephan Schipper      
ma 7-8 19:00 intervaltraining Nic Vaessen Leo Roeloffs Remco Ridder Harry Doppenberg
wo 9-8 19:00 klimtraining "Goudsberg" Jan Kleijer  Chris Klok Willem van de Lagemaat Bert Mulder
ma 14-8 19:00 intervaltraining Stephan Schipper Wim van Donselaar Saskia Middelburg Gijs Goorhuis
wo 16-8 19:00  "Aardhuisweg Hoog-Soeren" Richard Evers Annemarie van Wolfswinkel  Marty van Lagen Harry Doppenberg
ma 21-8 19:00 Gert Morren Bokaal Geen training. 18:15 uur vertrek vanaf Bunckmanplein    
wo 23-8 19:00 training "Uddel Kootwijk" Daniel van der Meulen Leo Roeloffs Henny Vaessen Bert Mulder
ma 28-8 19:00 intervaltraining Nic Vaessen Jan de Boer Remco Ridder Gijs Goorhuis
wo 30-8 19:00 training "Radio Kootwijk" Jan Kleijer  Chris Klok Willem van de Lagemaat Harry Doppenberg
ma 4-9 18:30 intervaltraining Stephan Schipper Wim van Donselaar Saskia Middelburg Bert Mulder
wo 6-9 18:30 training "Kort ma-rondje" Richard Evers Annemarie van Wolfswinkel  Marty van Lagen Gijs Goorhuis
ma 11-9 18:30 training "Kort ma-rondje" Daniel van der Meulen Jan de Boer Henny Vaessen Harry Doppenberg
wo 13-9 18:30 training "Kort ma-rondje" Jan Kleijer  Leo Roeloffs Willem van de Lagemaat Bert Mulder
        A-niveau B-niveau C-niveau D-niveau
        37-42 km/h 35-39 km/h 33-36 km/h 31-34 km/h