De Speulderbostochten op zater...

Op zaterdag 15 en zondag 16 februari organiseren de Veluwe Renners weer de NTFU-erkende MTB-toc...

Meer info >>

Richard Evers winnaar kilomete...

Richard Evers is winnaar geworden van de Kilometerbokaal 2019. Nieuw in het afgelopen jaar is dat ...

Meer info >>

Bas Verhoog Mountainbikekampio...

Bas Verhoog nam afgelopen zaterdag 4 januari direct vanaf de start het initiatief in de derde en laa...

Meer info >>

archief

Buienradar

Trainingsprogramma voor de racefiets op de maandag- en woensdagavonden in 2020                                                     

 


Datum Tijd Soort training Wegkapitein Wegkapitein Wegkapitein
        A-niveau B-niveau C-niveau
ma 30-mrt 18:30 basistraining "Kort maandag-rondje" Leo Roeloffs Nic Vaessen Bert Mulder
wo 1-apr 18:30 basistraining "Kort maandag-rondje" Arnoud Rozendaal Karel Doest  Gijs Goorhuis
ma 6-apr 18:30 intervaltraining Richard Evers Theo Overkamp Bert Mulder
wo 8-apr 18:30 basistraining "Radio Kootwijk" Cor Schulting Karel Doest  Gijs Goorhuis
ma 13-apr   2de Paasdag - geen training      
wo 15-apr 18:30 basistraining "Aardhuisweg" Wim van Donselaar Willem van de Lagemaat Bert Mulder
ma 20-apr 18:30 intervaltraining Jan Kleijer     
wo 22-apr 18:30 basistraining "Aardhuisweg Hoog-Soeren" Cor Schulting Theo Overkamp Gijs Goorhuis
ma 27-apr
Koningsdag - geen training


wo 29-apr 18:30 basisklimtraining "Goudsberg" Stephan Schipper Willem van de Lagemaat Gijs Goorhuis
ma 4-mei   Dodenherdenking - geen training      
wo 6-mei 19:00 Klimtijdrit-1 - Assel      
ma 11-mei 19:00 intervaltraining Richard Evers Nic Vaessen Gijs Goorhuis
wo 13-mei 19:00 koppeltijdrit (Kerkje Uddel) Stephan Schipper    
ma 18-mei 19:00 intervaltraining Arnoud Rozendaal Annemarie v. Wolfswinkel  Gijs Goorhuis
wo 20-mei 19:00 ploegentijdrit (Kerkje Uddel) Wim van Donselaar    
ma 25-mei 19:00 intervaltraining Stephan Schipper Theo Overkamp Gijs Goorhuis
wo 27-mei 19:00 basistraining "Polder" Jan de Boer Annemarie v. Wolfswinkel  Bert Mulder
ma 1-jun   2e Pinksterdag - geen training      
wo 3-jun 19:00 basistraining "Cantharel" Jan Kleijer Willem van de Lagemaat Gijs Goorhuis
ma 8-jun 19:00 intervaltraining Richard Evers Nic Vaessen Bert Mulder
wo 10-jun 19:00 Tijdrit lang -2 - Uddel      
ma 15-jun 19:00 intervaltraining Wim van Donselaar Theo Overkamp Gijs Goorhuis
wo 17-jun 19:00 basistraining "Gortel" Arnoud Rozendaal Annemarie v. Wolfswinkel  Bert Mulder
ma 22-jun 19:00 intervaltraining Stephan Schipper Karel Doest  Gijs Goorhuis
wo 24-jun 19:00 basistraining "Polder" Jan de Boer Theo Overkamp  
ma 29-jun 19:00 intervaltraining Richard Evers Annemarie v. Wolfswinkel  Gijs Goorhuis
wo 1-jul 19:00 Tijdrit kort -3 - Uddel      
ma 6-jul 19:00 intervaltraining Jan Kleijer  Karel Doest  Gijs Goorhuis
wo 8-jul 19:00 basistraining "Kop van Deelen" Jan de Boer Willem van de Lagemaat Bert Mulder
ma 13-jul 19:00 intervaltraining Leo Roeloffs Nic Vaessen Gijs Goorhuis
wo 15-jul 19:00 basistraining "Aardhuisweg Hoog-Soeren" Jan de Boer Theo Overkamp Bert Mulder
ma 20-jul 19:00 intervaltraining Stephan Schipper Karel Doest  Gijs Goorhuis
wo 22-jul 19:00 basistraining "Gortel" Jan Kleijer  Willem van de Lagemaat Bert Mulder
ma 27-jul 19:00 intervaltraining Richard Evers Theo Overkamp Gijs Goorhuis
wo 29-jul 19:00 koppeltijdrit (Kerkje Uddel) Wim van Donselaar    
ma 3-aug 19:00 intervaltraining Leo Roeloffs Theo Overkamp Gijs Goorhuis
wo 5-aug 19:00 ploegentijdrit (Kerkje Uddel) Leo Roeloffs    
ma 10-aug 19:00 intervaltraining Arnoud Rozendaal Willem van de Lagemaat Gijs Goorhuis
wo 12-aug 19:00 basisklimtraining "Goudsberg" Stephan Schipper Theo Overkamp Bert Mulder
ma 17-aug 19:00 intervaltraining Leo Roeloffs Nic Vaessen Gijs Goorhuis
wo 19-aug 19:00 Gert Morren Bokaal      
ma 24-aug 19:00 intervaltraining Arnoud Rozendaal Annemarie v. Wolfswinkel  Gijs Goorhuis
wo 26-aug 19:00 basistraining "Aardhuisweg" Cor Schulting Karel Doest  Bert Mulder
ma 31-aug 19:00 intervaltraining Richard Evers Nic Vaessen Gijs Goorhuis
wo 2-sep 18:30 basistraining "Radio Kootwijk" Jan Kleijer  Willem van de Lagemaat Bert Mulder
ma 7-sep 18:30 intervaltraining Wim van Donselaar Karel Doest  Gijs Goorhuis
wo 9-sep 18:30 basistraining "Kort maandag-rondje" Jan Kleijer  Theo Overkamp Bert Mulder
ma 14-sep 18:30 basistraining "Kort maandag-rondje" Jan de Boer Nic Vaessen Gijs Goorhuis
wo 16-sep 18:30 basistraining "Kort maandag-rondje" Leo Roeloffs Annemarie v. Wolfswinkel  Bert Mulder